Barbie i Magiczne Baletki

Idealny prezent dla małej fanki lalek Barbie i tańca? Bajka Barbie i Magiczne Baletki na DVD oraz lalka z tej serii. A może nawet zestaw lalek tak, by dziewczynka mogła z pomocą swoich lalek w bajkowych baletowych strojach odtwarzać ulubione sceny z bajki Barbie i Magiczne Baletki.

bajka Barbie i Magiczne baletki

bajka Barbie i Magiczne baletkiki Barbie i Magiczne Baletki.

Bajka Barbie i Magiczne Baletki

A o czym jest bajka Barbie i Magiczne Baletki??  Laleczka Barbie tym razem wciela się w rolę baletnicy. Ma na imię Krystin. Barbie Krystin potrafi przepięknie tańczyć, jednak gdy tańczy zatraca się tworząc nowe układy i zapomina o sztywnych zasadach, które rządzą w świecie baletu. A niestety nie tak działa jej szkoła baletu a wymagająca nauczycielka nie jest jej podejściem zachwycona.  Przygotowuje się do wielkiego występu – jednak nie może znaleźć baletek w swoim rozmiarze. Przygoda rozpoczyna się, gdy na nogi zakłada różowe, magiczne baletki, które przenoszą ją wraz z jej przyjaciółką do bajkowego świata baletu..  Krystin jest zachwycona – wszędzie piękne stroje i taniec. Jest to kolorowy świat fantazji, gdzie Barbie wciela się w różne główne role w swoich wymarzonych sztukach baletowych – podejmuje też walkę ze złą królową lodu, ratując w ten sposób ten magiczny i bajkowy świat. Gdy Barbie wraca, odnosi spektakularny sukces, tańcząc tak pięknie, że widowni zapiera dech i otrzymuje jedną z głównych ról w nowym spektaklu baletowym. Jej oryginalne podejście do tańca i ogromny talent zostają w końcu docenione.

Lalka Barbie – Krystin

Lalka Barbie i Magiczne Baletki

Lalka Barbie i Magiczne Baletki

Krystin jest jasną blondynką – w filmie ma trochę ciemniejsze włosy w odcieniu miodu.  Blond włosy upięte wysoko w kok a na stopach oczywiście znajdziecie magiczne różowe baletki. Niestety nie należy do lalek które można przebierać. W przeciwieństwie do lalek z Barbie Księżniczka i Piosenkarka Barbie i Magiczne Baletki nie śpiewa piosenek. Tak samo jak Keira i Tori zmienia jednak swój strój. Wystarczy okręcić kilkakrotnie lalkę wokół swojej osi, by ta w magiczny sposób zmieniła jedną sceniczną, bajkową kreację na kolejną. A wszystko oczywiście za sprawą magicznych baletek, które ma założone na stopach. ;). Czego więcej trzeba do fantastycznej zabawy w bajkowy balet? Może księcia do wspólnego tańca?? Oczywiście księcia też można dokupić.