Lalki Equestria Girls

Nowość 2013  Equestria Girls

Zastanawiasz się co kupić dziewczynce jako prezent na Mikołaja lub pod choinkę na Gwiazdkę? Spróbujemy Ci coś doradzić…
W zeszłym roku hitem były lalki Monster High. W okresie przedświątecznym zdominowały półki we wszystkich możliwych sklepach i prawie każda dziewczynka chciała je dostać. W tym roku niewątpliwą nowością są lalki z serii EQUESTRIA GIRLS – My Little Pony. Trochę swoim wyglądem przypominają lalki z serii Monster High. Są jednak bardziej kolorowe, pastelowe, delikatniejsze niż lalki – potwory ze Straszyceum. Są to lalkowe transformacje figurek kucyków My Little Pony, które są tak lubiane przez dziewczynki. Skąd się wzieły dziewczyny z Equestria a dokładniej z CANTERLOT HIGH ? Bajka MyLittlePony przeszła kolejną transformacje – pewnie wzorując się właśnie na modelu, na którym opiara się idea Monster High wypali też w przypadku MyLittlePony. A więc nasze urocze kucyki zmieniły się w nastoletnie dziewczyny, które nie mniej nie więcej chodzą do liceum.

lalki my little pony

equestria girls

Jak zaczyna się cała historia Equestria Girls?

A więc… W krainie kucyków My Little Pony pojawiło się specjalne magiczne lustro, które połączyło rzeczywistość My Little Pony ze światem CANTERLOT HIGH. Lustro to magiczna brama prowadząca do nowej rzeczywistości, gdzie nie ma już kucyków ani zamków i pałaców – są jednak szkoły takie jak Canterlot High, do których chodzą prawdziwe dziewczyny. Nasza szóstka ulubionych kucyków otrzymuje nowe wcielenie – są nastolatkami, które uwielbiają modę i dobrą zabawę. Jednak idea pozostaje ciągle ta sama – przyjaźń to magia i to właśnie przyjaźń jest w tej bajce najważniejsza.
Wszystko zaczyna się w trakcie koronacji Księżniczki Twilight Sparkle. Sunset Shimmer – była uczennica kradnie jednak jej koronę… i ucieka z nią na drugą stronę lustra. Twilight Sparkle podąża za złodziejką, by odzyskać swoją własność. Towarzyszy jej Spike. Po drugiej stronie, Twilight i Spike zmieniają się. Transformacja dla Twilight to zostanie nastolatką a Spike staje się psem.Twilight Sparkle uczy się jak być człowiekiem. Rozpoznaje też ludzkie wcielenia swoich przyjaciółek z PonyVille. Applejack, Fluttershy, Pinkie Pie, Rarity oraz Rainbow Dash. W murach szkoły rozpoczyna się wielka walka o koronę – tak, by powróciła na swoje miejsce. Zwycięża siła przyjaźni i lojalności a wszystko to w oprawie rewelacyjnej zabawy.

A jakie są nasze nowe lalki My Little Pony ??

 

lalki Equestria Girls

lalki Equestria Girls

Rainbow Dash preferuje styl sportowy. Ma przepiękne kolorowe włosy i niebieską skórę.
Rarity jest bardzo stylowa i elegancka.
Fluttershy ma dużo gracji, jest delikatna i dziewczęca.
Pinkie Pie jest w imprezowym nastroju i w takim też stylu się ubiera zachwycając burzą różowych loków na głowie.
Twilight Sparkle jest jak zwykle niepowtarzalna. Ma swój własny dziewczęcy styl.
Apple Jack  w stylu country czuje się najlepiej. Z bujną czupryną blond włosów i kowbojskim kapeluszu na głowie.

Zdjęcia : hasbro.com

Sa mniejsze i większe zestawy. Znajdziemy w nich dodatkowe ubranka, akcesoria do włosów, figurki zwierzaków. Jestem ciekawa czy nowa inkarnacja kucyków zawojuje dziewczęce serca ;)… A wy jak sądzicie?